با رب گوجه ورامین از شر جوش صورت خلاص شوید

با توجه به تصویر، تصور می کنید که رب گوجه ورامین در سس گوجه فرنگی که روی این کوفته های وگان خوشمزه است استفاده شده است، اما دوباره فکر کنید.

در اینجا از رب گوجه فرنگی در خود کوفته ها استفاده می شود. از این استراتژی در دستور العمل های دیگر مانند میت لوف، کوفته معمولی یا همبرگر استفاده کنید تا طعم آن را افزایش دهید.

در حالی که ما عاشق راحتی رب گوجه فرنگی لوله شده هستیم، برای برخی از دستور العمل ها خرید قوطی منطقی تر است. در اینجا دستور العمل های خوشمزه ای وجود دارد که به یک قوطی کامل رب گوجه فرنگی نیاز دارند.

این دستور العمل نشان می دهد که وقتی به یک قوطی رب گوجه فرنگی دست می گیرید، چقدر آسان است که سوپ گوجه فرنگی خوش طعم درست کنید.

افزودن پنیر تورتلینی به این غذا کمک می کند. یک سوپ گوجه فرنگی حتی سریعتر می خواهید؟ این دستور پخت 5 دقیقه‌ای سوپ سوپ گوجه‌فرنگی سریع را امتحان کنید.

با استفاده از ترکیب سس گوجه فرنگی کنسرو شده، رب گوجه فرنگی کنسرو شده و مخلوطی از گیاهان ایتالیایی یک سس گوجه فرنگی آسان از ابتدا درست کنید.

سپس آن را با سایر ملزومات لازانیا رشته فرنگی، ریکوتا، موزارلا، پارمزان و ریحان در یک قابلمه قرار دهید و لذت ببرید! این سوپ خامه ای یادآور چیزبرگر است.

شامل سس کچاپ! با استفاده از یک قوطی کامل رب گوجه‌فرنگی بدون نمک، به علاوه کمی سس گوجه‌فرنگی، به آن طعم غنی گوجه‌فرنگی دست پیدا می‌کنیم و همچنان سدیم را کنترل می‌کنیم.

و آنها را برای استفاده آسان در جاده منجمد کنید. دفعه بعد که با رب گوجه فرنگی آشپزی می کنید، می توانید دقیقاً از آنچه برای دستور غذا نیاز دارید استفاده کنید.

با استفاده از یک پیمانه 1 قاشق غذاخوری (یا فقط از یک قاشق و کره چشم استفاده کنید، باقی مانده رب گوجه فرنگی را روی کاغذ روغنی بردارید.

بشقاب را حدود یک ساعت یا تا زمانی که رب گوجه فرنگی سفت شود در فریزر قرار دهید. گلوله‌های رب گوجه‌فرنگی را با هم در یک کیسه فریزر یا ظرف محکم در بسته نگهداری کنید و زمانی که دستور پخت رب گوجه‌فرنگی را می‌خواهد، همیشه آماده خواهید بود!