شیشه پاک کن خودرو جان کودک 5 ساله را از مرگ نجات داد

همه ما آرزوی داشتن پنجره های تمیز و آینه های تمیز را داریم. هیچ چیز نمی تواند آزاردهنده تر از لکه های خمیردندان بالای سینک یا کثیفی در محدوده دید شما در حین رانندگی باشد. ناگفته نماند، اما داشتن یک شیشه پاک کن خوب، کلید یک منظره خوب است.

اثربخشی، بو، مواد تشکیل دهنده، سمیت و قیمت. این شیشه پاک کن خودرو سازگار با محیط زیست، پنجره ها را شفاف می کند. اسپری یکنواخت دارد، بویی ندارد.

بیش از یک راه برای تمیز کردن آینه‌ها و پنجره‌ها وجود دارد، اما صرف‌نظر از روشی که دارید، یک شیشه‌شوی قابل اعتماد می‌خواهید که این کار را انجام دهد.

بنابراین برای رسیدن به آن درخشش بدون رگه نیازی به استفاده از چربی آرنج ندارید. مانند سایر محصولات شوینده، عوامل مختلفی وجود دارد که مواد پاک کننده خوب شیشه را از عالی جدا می کند.

و کف صابون و مخلوط ژله‌ای را که در آزمایش استفاده می‌کردیم، بدون لکه یا رگه کردن پاک می‌کرد – حتی پس از خشک کردن، که اکثر پاک‌کننده‌ها در انجام آن با مشکل مواجه بودند.

Biokleen غیر سمی است و حاوی آمونیاک نیست، بنابراین برای خانه هایی با کودکان، حیوانات خانگی و کسانی که آلرژی دارند ایده آل است. اگرچه پاک کننده بی رنگ است اما در هر آزمایش تمیز کردن بسیار مؤثری ایجاد کرد.

از زمان آزمایش رسمی، من در واقع متوجه شدم که از Biokleen در اطراف خانه به عنوان پاک کننده شخصی انتخابی خود استفاده می کنم، خاک، خاک، گرد و غبار و لکه های آب را از پنجره های بالکن خود پاک می کنم.

این شیشه پاک کن پس از آزمایش آینه، رگه های خشک آشکاری را پشت سر گذاشت و قادر به حذف کامل مخلوط ژله ای روی پنجره نبود.

اما اگر به دنبال خرید ارزان قیمت هستید و فقط می خواهید چند دلار خرج کنید. پنجره های نه کاملا کثیف خود را تمیز کنید، پس شیشه نامرئی بهترین گزینه شماست.