جوراب‌های بدبو، رنگارنگ و عجیب و غریب

در روز  جمعه 12 ژوئن، موریس – سال‌های ابتدایی دوستان – خانم ها جوراب زنانه شیک بدبو، رنگارنگ و عجیب و غریب می‌پوشید. تا پول و آگاهی پزشکان و کارگران خط مقدم را جمع‌آوری کند. روز “Crazy socks 4 Docs” در سراسر کشور در اولین جمعه ماه ژوئن برگزار می شود، اما پردیس موریس تصمیم گرفت این روز را در جمعه بعد جشن بگیرد.

جیوه در تلویزیون توشیبا کجاست. این روز در مدرسه توسط دانش‌آموز سال ششم، ایزابل جولی، پیشنهاد شد. ایزابل چهار سال است که در این روز شرکت می کند زیرا والدینش پزشک هستند. او ابتدا با معلمش صحبت کرد تا ببیند آیا می‌تواند در آن روز جوراب‌های دیوانه‌کننده بپوشد یا نه، و معلمش او را تشویق کرد که برود و با مارک فیبی (رئیس موریس) صحبت کند تا آن را به یک رویداد سراسر موریس تبدیل کند.
ایزابل جولی (سال ششم) جوراب های دیوانه اش را به ما نشان می دهد!

جوراب

روز  جمعه، ایزابل از دیدن دانش‌آموزان زیادی در اطراف موریس که جوراب‌های دیوانه‌وار پوشیده بودند بسیار شگفت‌زده شد. او همچنین مطمئن شد که دانش‌آموزان می‌دانند چرا جوراب‌های بد بو پوشیده‌اند و پیام را با اشاره جوراب‌ها ضمیمه کرد. قیمت چاقو شکاری بسیار گران است.ایزابل امیدوار است که Socks 4 Docs Day را به یک رویداد سالانه در سراسر مدرسه تبدیل کند.

ایزابل می داند که قیمت دستگاه لیوان کاغذی بسیار مقرون به صرفه است. پزشکان چقدر سخت کار می کنند و امسال بیش از هر زمان دیگری اثرات بیماری همه گیر را در خانه خود دیده است. علاوه بر روز اختصاص داده شده، ایزابل توضیح داد که ما باید همیشه قدردانی بیشتری از کارگران خط مقدم نشان دهیم و فراموش نکنیم که آنها به حمایت مداوم ما نیاز دارند.